Webové stránky

Chci webovou stránku
Webové stránky jsou základem každého podniku. Vytvořte s námi responzivní, user-friendly a SEO optimalizovaný web i pro vaši firmu.

UI/UX

Design webů optimalizujeme podle žádané akce, kterou má zákazník provést.

SEO optimalizace

Weby jsou optimalizované pro SEO a díky tomu se umisťují na předních příčkách vyhledávačů.

CMS Webflow

Tento nástroj nám umožňuje rychlý vývoj a jednoduchou úpravu pro naše klienty.

Analytiky

Používáme analytický nástroj Plausible, který uživatele nezatěžuje cookie lištou.

Jazykové mutace

Web může být automaticky překládaný až do 5 cizích jazyků a tím získat daleko větší dosah.

Responsivita

Každá stránka webu je plně optimalizovaná pro všechna zařízení.

Co již máme za sebou

“S webem od firmy moraviandata jsem maximálně spokojený. Sám získává nové poptávky a já se nemusím o nic starat. Celá polupráce s nimi byla velmi příjemná a profesionální."

Luděk Opluštil
Majitel firmy Tesařství Opluštil

Kolik stojí tvorba webových stránek?

Na tuto otázku není vůbec jednoduchá odpověd. Cena webových stránek totiž vždy úzce souvisí s jejich rozsahem, funkcionalitou, designem, potřebnýma integracemi a mnoha dalšími faktory. Výslednou cenu proto zákazníkovi sdělíme vždy až po detailní analýze požadavků.

Lidé mají dnes již dost vysoké standardy na vzhled a chování webových stránek. Aby Vaše stránka tyto standary splňovala, je potřeba spousta práce hned několika lidí. Výsledná cena se pak vždy vyšplhá přes 25 tis. Kč a cena za roční správu na 10 tis. Kč.

Ceny tvorby webových stránek bychom mohli rozdělit do několika kategorií.

25 tis. - 40 tis. Kč

V této kategorie nalezneme webové stránky, které jsou rozsahem spíše menší, s typicky 2-3 podstránkami. Obsahují hlavně základní funkcionalitu a se zpravidla slouží k prezentaci menšího podniku. Jejich vývoj trvá běžně okolo 1 měsíce.

40 tis. - 70 tis. Kč

Standardní webové stránky, které nabízejí i pár složitějších funkcí. Zpravidla se jedná o prezentační web. stránky zavedených podniků, kterým zajišťujeme i tvorbu fotografií a videí nebo reklamu. Vývoj webových stránek v této cenové kategorii pak trvá zpravidla 1-2 měsíce.

70 tis. - 100 tis. Kč

Webové stránky v této kategorii jsou již komplexnější a obsahují spoustu nadstandardních funkcí. Jedná se například o prezentační stránky větších firem nebo institucí, které disponují spoustou obsahu. Délka vývoje pak je okolo 2-3 měsíců.

Nad 100. tis. Kč

Za tuto částku jsme schopni vyvinout velmi komplexní webové stránky. Takový web může mít desítky podstránek, bývá zpravidla integrovaný s dalšími systémy a často disponuje pokročilými vizuálními efekty a animacemi. Vývoj takových aplikací je již lepší řídit agilně a zabere okolo 3-4 měsíců.

Potřebujete vlastní webové stránky?

kontaktujte nás