Webové aplikace

Chci webovou aplikaci
Ať už potřebujete webovou aplikaci pro správu dat, zefektivnění firemních procesů nebo pro lepší komunikaci se zákazníkem, s námi se vždy domluvíte.

Interaktivita

Díky používání frameworků React a NexT jsou naše webové aplikace velmi interaktivní.

Analytiky

Chování uživatelů v aplikacích měříme pomocí analytického nástroje Amplitude.

Jazykové mutace

Aplikace může být automaticky překládaná do cizích jazyků a tím získat daleko větší dosah.

SEO optimalizace

Weby jsou optimalizované pro SEO a díky tomu se umisťují na předních příčkách vyhledávačů.

Integrace

V případě potřeby jsme schopni aplikaci integrovat i dalším software, který si klient vybere.

UI/UX

Design aplikací optimalizujeme podle žádané akce, kterou má uživatel provést.

Co již máme za sebou

Kolik stojí vývoj webové aplikace?

Na tuto otázku není jednoduchá odpověď. Cena webové aplikace totiž vždy úzce souvisí s jejím rozsahem, funkcionalitou, designem, potřebnými integracemi a mnoha dalšími faktory. Výslednou cenu proto zákazníkovi sdělíme vždy až po detailní analýze požadavků.

Lidé mají dnes již dost vysoké standardy na vzhled a chování aplikací. Aby Vaše aplikace tyto standardy splňovala, je potřeba spousta práce hned několika lidí, od designérů přes programátory až po projektového manažera. Výsledná cena se pak téměř vždy vyšplhá přes 100 tis. Kč.

Ceny vývoje webových aplikací bychom mohli rozdělit do několika kategorií.

100 tis. - 200 tis. Kč

V této kategorie nalezneme webové aplikace, které jsou rozsahem spíše menší. Obsahují hlavně základní funkcionalitu a se zpravidla se zaměřují na jednu specifickou oblast. Jejich vývoj trvá běžně okolo 2-3 měsíců.

200 tis. - 400 tis. Kč

Standardní webové aplikace, které nabízejí i pár složitějších funkcí. Jedná se zpravidla aplikace na podporu firemních procesů na aplikace nabízející služby pro veřejnost. Vývoj aplikací v této cenové kategorii pak trvá zpravidla 3-5 měsíce.

400 tis. - 800 tis. Kč

Aplikace v této kategorii jsou již komplexnější a obsahují spoustu nadstandardních funkcí. Většinou jsou provázané i s další webovou aplikací, která umožňuje jejich administraci. Nalezneme zde například na míru dělané e-shopové aplikace. Délka jejich vývoje pak je okolo 5-8 měsíců.

Nad 800 tis. Kč

Za tuto částku jsme schopni vyvinout velmi komplexní webovou aplikaci, která je designově i technologicky pokročilá. K její administraci většinou slouží další webová aplikace a bývá zpravidla integrovaná s několika dalšími systémy. Vývoj takových aplikací je již lepší řídit agilně a zabere okolo 8-12 měsíců.

Potřebujete vlastní webovou aplikaci?

kontaktujte nás