Mobilní aplikace

Chci mobilní aplikaci
Ovládněte digitální svět s vlastní mobilní aplikací. Poskytneme vám bezstarostný vývoj pro iOS a Android, přesně podle vašich potřeb.

Analytiky

Chování uživatelů v aplikacích měříme pomocí analytického nástroje Amplitude.

Jazykové mutace

Aplikace může být automaticky překládaná do cizích jazyků a tím získat daleko větší dosah.

Integrace

V případě potřeby jsme schopni aplikaci integrovat i dalším software, který si klient vybere.

UI/UX

Design aplikací optimalizujeme podle žádané akce, kterou má uživatel provést.

Android i IOS

Díky frameworku Flutter jsme schopni vyvíjet zároveň pro obě platformy.

Offline funkce

Aplikace mohou nabízet své funkce i bez připojení k internetu a poskytovat obsah offline.

Co již máme za sebou

Kolik stojí vývoj mobilní aplikace?

Na tuto otázku není vůbec jednoduchá odpověd. Cena mobilní aplikace totiž vždy úzce souvisí s jejím rozsahem, funkcionalitou, designem, potřebnýma integracemi a mnoha dalšími faktory. Výslednou cenu proto zákazníkovi sdělíme vždy až po detailní analýze požadavků.

Lidé mají dnes již dost vysoké standardy na vzhled a chování aplikací. Aby Vaše aplikace tyto standarty splňovala, je potřeba spousta práce hned několika lidí, od designérů přes programátory až po projektového manažera. Výsledná cena se pak téměř vždy vyšplhá přes 100 tis. Kč.

Ceny vývoje mobilních aplikací bychom mohli rozdělit do několika kategorií.

100 tis. - 200 tis. Kč

V této kategorie nalezneme mobilní aplikace, které jsou rozsahem spíše menší. Obsahují hlavně základní funkcionalitu a se zpravidla se zaměřují na jednu specifickou oblast. Jejich vývoj trvá běžně okolo 2-3 měsíců.

200 tis. - 400 tis. Kč

Standardní mobilní aplikace, které nabízejí i pár složitějších funkcí. Jedná se zpravidla o aplikace na podporu firemních procesů nebo aplikace nabízející služby pro veřejnost. Vývoj aplikací v této cenové kategorii pak trvá zpravidla 3-5 měsíce.

400 tis. - 800 tis. Kč

Aplikace v této kategorii jsou již komplexnější a obsahují spoustu nadstandardních funkcí. Většinou jsou provázané i s další webovou aplikaci, která umožňuje jejich administraci. Nalezneme zde například na míru dělané e-shopové aplikace. Délka jejich vývoje pak je okolo 5-8 měsíců.

Nad 800 tis. Kč

Za tuto částku jsme schopni vyvinout velmi komplexní mobilní aplikaci, která je designově i technologicky pokročilá. K její administraci většinou slouží další webová aplikace a bývá zpravidla integrovaná s několika dalšími systémy. Vývoj takových aplikací je již lepší řídit agilně a zabere okolo 8-12 měsíců.

Potřebujete vlastní mobilní aplikaci?

kontaktujte nás