Mobilní aplikace Discover LVA

Mobilní průvodce pro návštěvníky Lednicko-valtického areálu
můžete si prohlédnout zde

O projektu

Mobilní aplikace Discover LVA je perfektním nástrojem pro ty, kdo rádi cestují pouze se svými telefony. Díky ní si mohou turisté dopřát perfektní zážitek na jakémkoli mobilním zařízení a mít svého digitálního průvodce neustále v kapse. V aplikaci mohou návštěvníci Lednicko-valtického areálu nalézt přehled turistických atraktivit, gastro podniků a lokálních událostí. Vše s možností filtrování podle vlastních preferencí nebo funkcí pro uložení oblíbených míst.

Aplikace je dostupná v Google Play v App Store. Při vývoji jsme použili framework Flutter, který nám umožnil vyvinout aplikaci pro obě platformy naráz a tím výrazně snížit její cenu. Pro každou platformu je pak aplikace upravená, aby vyhovovalo grafickým a technickým specifikacím platforem. Velkou výhodou aplikace, oproti její webové verzi, je možnost použití některých funkcí i bez připojení k internetu a nebo unikátní oznámení na základě polohy návštěvníka, které zprostředkovávají autentický zážitek.

Rok

2022

Co jsme dělali

Designový návrh aplikace

Uživatelské testování

Vývoj backendu a frontendu aplikace

Hlavní manažer MAS LVA

"S firmou moraviandata jsme spolupracovali na vývoji portálu Discover LVA. Vždy dokázali realizovat všechny naše představy a vlastní invencí přispět k tomu nejlepšímu řešení."

Luká Hlavinka
Hlavní manažer MAS LVA

Prohlédněte si i naše další projekty

Potřebujete vytvořit web, aplikaci nebo jiný software?

kontaktujte nás