Webová aplikace Discover LVA

Webový portál pro tursisty Lednicko-Valtického areálu
můžete si prohlédnout zde

O projektu

Webová aplikace Discover LVA slouží návštěvníkům Lednicko-valtického areálu jako komplexní platforma pro informace o destinaci. Naleznou zde vše o tom, co dělat, kde se najíst nebo co zažít, s možností filtrování podle svých preferencí. Aplikace kromě češtiny k dispozici také v angličtině a němčině a je vysoce SEO optimalizovaná. Platforma je samozřejmě plně optimalizována pro všechna dostupná zařízení, od ultra širokých monitorů přes všechny druhy tabletů až po mobilní telefony.

Velkou výzvou bylo navrhnout uživatelské rozhraní tak, aby jej turisti mohli ihned naplno a bez obtíží používat. Zaměřili jsme se tedy na jednoduchou strukturu a orientaci v aplikace, která spolu s moderním designem pomáhá ke snadnému používání. Aplikace běží na našem vlastním CMS Mona a spolu s mobilní aplikací Discover LVA dává turistům v Lednicko-valtickém areálu všechny informace, které jen mohou potřebovat.

Rok

2023

Co jsme dělali

Designový návrh webu

Uživatelské testování

Vývoj backendu a frontendu aplikace

Hlavní manažer MAS LVA

"S firmou moraviandata jsme spolupracovali na vývoji portálu Discover LVA. Vždy dokázali realizovat všechny naše představy a vlastní invencí přispět k tomu nejlepšímu řešení."

Luká Hlavinka
Hlavní manažer MAS LVA

Prohlédněte si i naše další projekty

Potřebujete vytvořit web, aplikaci nebo jiný software?

kontaktujte nás